Destinace - expresní zásilky

Německo

NĚMECKO

Kurýr pro Německo export import. Balíky, zásilky do druhého dne oběma směry Německo-CZ, CZ-Německo. Dnes je balík v Plzni a zítra do 12:00 v Německu. Ceny až o 50% nižší než tarify známých kurýrních značek v ČR. Chcete mít levné expresní kurýrní zásilky jako mají v Německu?
 
Pravidelné zasílání Norimberk, Berlín, Hamburk, Mnichov, Kolín nad Rýnem, Frankfurt, Stuttgart, Duesseldorf, Dortmund, Essen, Brémy, Hannover, Lipsko, Duisburg, Wuppertal, Bielefeld, Bonn, Karlsluhe, Mannheim a další.
 
Kurýrní balíky, zásilky do druhého dne Německo-CZ, CZ-Německo. 

Francie

FRANCIE

Export express kurýrem do Francie. Následující pracovní den na místě. Dodáme Vám balíky až do 70 kg. Doručení během dne do všech velkých evropských měst. Pokud nespěcháte, najdeme úspornější řešení sběrnou službou.

S námi odesíláte levně a bez starostí. Informujeme Vás o doručení Vašich důležitých zásilek.

Doručujeme do Bordeaux, Guyancourt, Vélizy, Poissy, Aulnay-sous-Bois, La Défense, Le Havre, Marseille, Rouen, Roissy, Paris, Strasbourg, Vauvert, Saclay, Lyon, Essert, Saint-Denis a dalších.

Kurýrní express přeprava do Francie.

Zasílání dokumentů, konosamentů, Bill of Lading do celého světa

Dokumenty expresně pro všechny přístavy

Kurýrní služby s mezinárodní obslužností v Shanghai, Singapore, Hong Kong, Shenzhen, Busan, Ningbo-Zhoushan, Guangzhou, Qingdao, Dubai, Tianjin, Rotterdam, Kaohsiung, Port Klang, Hamburg, Antwerp, Los Angeles, Tanjung Pelepas, Xiamen, Dalian, Long Beach, Bremen/Bremerhaven, Laem Chabang, Jakarta, New York/New Jersey, Lianyungang, Suzhou, Tokyo, Ho Chi Minh City (Saigon), Jawaharlal Nehru, Mumbai, Valencia, Colombo, Jeddah, Yingkou, Port Said, Felixstowe, Algeciras, Colon, Manila, Balboa, Khor Fakkan, Salalah, Yokohama, Santos a další.

Bill Of Lading, konosament letecky celosvětově kurýrem

USA

USA

Expres kurýrní přeprava balíků do 70 kg.

Urgentní přeprava vzorků, zboží, do USA. Doručení kurýrem do 2 pracovních dní. Spolupracujeme s významnými kurýrními službami. Hmotnost zásilek není omezena. Včasnost doručení zákazníkům potvrzujeme automatickou emailovou zprávou.

Za 2 dny v USA včetně celního odbavení.

Pravidelné trasy mezi Prahou a New York, Los Angeles, San Francisco, Chicago, Las Vegas, Miami, Dallas, Boston a dalšími. Rychlý export zboží do USA.

Importní přeprava kurýrních kusových zásilek

IMPORT

Importní přeprava kurýrních kusových zásilek. 

Specializujeme se na export a import kurýrem. Vaše zboží dovezeme v předem stanovený čas za nízké náklady. Vyberete si z více stupňů služeb, expres nebo ekonomicky. Import z Německa, Itálie, Francie, USA, Číny, všech zemí Asie, Velké Británie, Polska, Slovenska, Rakouska, Španělska, Belgie, Nizozemí, Švédska, Finska, Norska, Švýcarska, Lotyšska, Litvy, Estonska a z dalších zemí. 

DESTINACE - EXPRESNÍ ZÁSILKY

Mezinárodní přeprava kusových zásilek kurýrem

Mezinárodní přeprava kusových zásilek kurýrem.

Specializace na export, import. Pomáháme s přípravou zásilky, dokumentací, vyzvednutí zásilky kurýrem, informace příjemci o zásilce, sledování celé trasy, zpráva odesílateli o doručení.

Mezinárodní expresní i ekonomická přeprava balíků, palet, zásilek.

Obstaráme přepravu kurýrem do: Londýn, Paříž, Frankfurt, Amsterodam, Madrid, Kodaň, Curych, Stockholm, Miláno, Berlín, Tokio, Singapur, Soul, Sydney, Vancouver, Toronto, Montreal, Hongkong, Osaka, Taipei, Shanghai, Dubai, New York, Chicago, Los Angeles.