• packaging

 

 

FINESHIP OBALY

obalove-materialy

Zásilkový servis FineShip pro Vás připravil cenově příznivé obalové materiály, které jsou součástí našich produktů a Vašich zásilek. Nabízené obalové produkty lze vyrobit dle Vašich potřeb a požadavků, cenová tvorba je závislá na odebraném množství. Obalové materiály dodáváme jednorázově nebo lze sjednat dodávky pravidelné. S výběrem vhodnosti obalových materiálů pro Vaše zásilky rádi poradíme. Neváhejte nás také zařadit do výběrových řízení na dodávky Vašich obalových materiálů. 

 

KARTONÁŽ

Kartonáž je převážně vyráběna z lepenkových obalů, které se vyznačují vysokou nosností, rozměrovou, kvalitativní a konstrukční variabilitou. Je důležité zmínit také vysokou šetrnost k životnímu prostředí, neboť při výrobě je až ze dvou třetin použit recyklovaný papír. Stačí zvolit z nabízeného sortimentu, zaslat požadované rozměry a množství. A můžete perfektně zabalit Vaše zásilky, aby byly dobře připraveny i na cestu do zahraničí.

Klopové krabice, kartony - 0200-0231, 3VVL, 5VVL, 7VVL

Papírové proklady

Krabice s víkem

Vnitřní výplně balíků, krabic, kartonů (vložky, násady, mřížky, dělící stěny, přepážky, polstry ať již pevně spojené s obalem nebo samostatné)

Papírové tubusy, papírové hrany, papír v rolích a další výrobky 

 

LDPE FOLIE

LDPE folie mají dobrou svařitelnost a tepelnou smrštitelnost. Používají se k balení zboží, překrývání  výrobků, jsou vhodné pro skupinové balení. Využívá se jich pro další výrobu přepravních obalů a vícevrstvých obalových materiálů. 

 

HDPE FOLIE

Oproti LDPE mají HDPE folie matovější povrch, s charakteristickou šustivostí. Folie se využívá zejména na balení spotřební elektroniky, nábytku a výrobních jednotek. Lze ji použít přímo jako obal vlastního zboží nebo jako výchozí materiál pro další výrobu obalového materiálu, například pro výrobu tašek, sáčků, přířezů na potraviny nebo pytlů na odpad. 

 

SÁČKY, PYTLE, PYTLÍKY Z PE FOLIE

Sáčky, pytle jsou vyráběny svařováním z LDPE nebo HDPE folie (popisy výše) ve variabilních velikostech a různé síle. PE sáčky, pytle, pytlíky mají široký záběr využití, a to pro balení různých druhů zboží, výrobních jednotek, spotřební elektroniky. Chrání Vaše produkty před navlhnutím, vysycháním nebo znečištěním. Uplatnění najdou také reklamní tašky s potiskem loga či barev Vaší firmy.

 

BUBLINKOVÁ FOLIE

Výrobky z bublinkové folie mají zejména ochrannou funkci výrobků či zboží proti jejich mechanickému poškození uvnitř kartonu, krabice, balíku. Lze ji vyrobit jako pytle, sáčky, přířezy, proklady, návleky a plachty. Bublinková folie je dodávána ve 2 nebo 3 vrstvém provedení.

Role bublinkové folie dodáme v šíři 1200mm, 1500mm

Bublinkové proklady, přířezy – v síle 0,06-0,4mm

Bublinkové pytle, sáčky, pytlíky – v síle 0,06-0,4mm

 

PE PĚNA (PĚNOVÝ POLYETHYLEN – MIRELON)

Pěnová folie má dobrou tepelně izolační schopnost, ohebnost, tvarovatelnost, není nasákavá, ale propouští páru. Polyethylenová pěna se využívá pro balení ovoce, zeleniny, skla, porcelánu, automotive a elektrotechnických výrobků.

Role pěny jsou dodávány v šířkách 1100, 1300, 1600mm, v síle od 0,8 do 50 mm.

Pěnové proklady, přířezy – v síle 0,8-5mm

Pěnové pytle, sáčky, pytlíky – v síle 0,8-1,5mm 

 

STRETCH FOLIE

Tato fixační, průtažná, ovinovací folie se používá pro balení a fixaci paletově přepravovaného zboží. Chrání před rozsypáním, proti mechanickému poškození a povětrnostním vlivům. Stretch folii nabízíme pro ruční balení nebo strojní obsluhu (v horizontálních i vertikálních strojích).

Granát folie – šíře 10cm; 12,5cm

Ruční folie – 15-35my, šíře 45, 50cm

Strojní folie – 17my, 23my, 30my, 35my; šíře 50cm

 

PALETY 

Palety nabízíme ve standardizovaných EUR nebo atypických ATYP rozměrech v závislosti na Vašich potřebách a velikosti produktů na těchto paletách dodávaných. Kromě palet nových jsme schopni zajistit také palety použité, které se osvědčují zejména pro jejich pořizovací cenu. 

 

V případě, že jste nenašli odpověď na Vámi požadovaný obalový materiál, zašlete nám svůj dotaz. 

 

FineShip je tu pro Vás!

Obalový materiál